Перевезення домашніх тварин до Європи комфортними мікроавтобусами: переваги та правила

Часто люди не можуть залишити своїх домашніх вихованців, і беруть їх при подорожах або переїзді на постійне місце проживання за кордон. У цьому випадку потрібно виконувати цілу низку процедур і оформити документи на тварину для отримання дозволу на перетин кордону. Щоб розібратися в процесі, варто вивчити всі деталі, як здійснюється перевозка тварин за кордон.

Особливості

Найважливішою стороною підготовки вивчення вимог конкретної держави. Саме вони повинні дотримуватися при підготовці документів і самої тварини. У деякі держави ввезення може бути повністю заборонене.

Перед перевезенням потрібно виконати такі дії:

  1. Пройти вакцинацію, провівши щеплення відповідно до санітарних вимог приймаючої держави.
  2. Процес вакцинації здійснюється у сертифікованому центрі, який одержав відповідну ліцензію та має право видавати довідки. Приватні ветеринари або клініки часто такі можливості не мають.
  3. Проводиться чіпування тварини, і всі дані про це вносяться до ветеринарного паспорта тварини.
  4. Сдається тест на стан імунітету тварини до вірусу сказу, якщо передбачається виїзд до країн Близького Сходу, Азії, Ізраїлю, Туреччини.
  5. Потрібно пройти ветеринарний контроль в аеропорту, для чого мати всі необхідні документи.

Правила

Під час підготовки для перевезення потрібно врахувати вид тварини, обов’язково оформити на неї ветеринарний паспорт, пройти щеплення та внести всі відомості до документа. Варіанти свідчень можуть бути різними залежно від країни, куди людина разом із твариною планує поїхати. Ці відомості вказуються на сайтах посольств або інших інформаційних ресурсах.

Якщо тварина вивозиться на продаж, то буде потрібно дозвіл національного контрольного органу та приймаючої країни. Докладніше про правила перевезення можна дізнатися на https://karavan-ua.vip/.

При зворотному поверненні із твариною також існує низка нюансів. Якщо термін перебування не перевищував 90 днів з дня перетину кордону, отриманих документів буває достатньо. Якщо час збільшується, то не менше ніж за 14 днів до зворотної поїздки потрібно провести клінічний огляд тварини і зробити відмітку про це у ветеринарному паспорті.

Окремо існують правила для перевезення рідкісних та екзотичних тварин. У цьому випадку умови жорсткіші, є безліч обмежувальних та заборонних заходів. Потрібно дізнаватися про всі умови країни відправлення та прибуття.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button