Де знайти унікальний номер запису в єдиному державному демографічному реєстрі

Єдиний державний демографічний реєстр, відомий як ЄДДР, представляє собою цифрову платформу, яка функціонує в онлайн-режимі. Однією з головних місій ЄДДР є забезпечення захисту, зберігання, аналізу, обробки та розповсюдження інформації, пов’язаної з документами і особистістю громадян, які оформляються з використанням реєстраційних інструментів. Отримати більше інформації по темі можна за посиланням: https://youcontrol.com.ua/topics/yedynyy-derzhavnyy-demohrafichnyy-reiestr/.

З якою метою ведеться демографічний реєстр і як туди потрапляють дані?

Єдиний демографічний реєстр функціонує з метою оперативної ідентифікації осіб для потреб пересилання, видачі, зняття, реєстрації, обміну, анулювання, знищення чи передачі документів до установи. Більш того, ЄДДР забезпечує збір інформації про реєстрацію місця проживання чи перебування особи для статистичного обліку.

Записи в ЄДДР можуть бути створені у різних випадках, таких як:

  • оформлення актів громадянського стану;
  • реєстрація документації, якщо відповідні дані змінилися або не були внесені раніше;
  • за бажанням особи, якщо такі дані раніше не були включені до реєстру;
  • при реєстрації місця проживання чи перебування.

При першому внесенні даних до реєстру, спочатку потрібно пройти процедуру ідентифікації та підтвердження особи, після чого система присвоює унікальний ідентифікаційний номер запису. Він містить інформацію не лише про особу, а й дату та час створення електронного запису.

Нові дані, які доповнюють чи змінюють існуючу інформацію, послідовно внесені до реєстру в хронологічному порядку, кожному запису призначається індивідуальний ідентифікаційний номер. Усі дані, розташовані в реєстрі, підлягають повній конфіденційності, їх нерозголошення та збереження є відповідальністю держави.

Хто може отримати витяг з Єдиного державного демографічного реєстру?

Згідно із законодавством, існують ситуації, коли дані з Єдиного державного демографічного реєстру можуть бути розкриті: в ім’я захисту прав людини, забезпечення національної безпеки та економічного процвітання держави. Однак така інформація може бути розголошена лише за погодженням особи.

Будь-який громадянин України, чиї персональні дані знаходяться в Єдиному державному демографічному реєстрі, може отримати свідоцтво, що підтверджує включення даних до державного реєстру. Також передбачено можливість отримання сповіщення у випадку запиту щодо передачі даних з реєстру.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button